Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Svatba v Dominikánské republice

Svatba je životní událostí, na kterou se nezapomíná. Co takhle ji ale navíc spojit s líbánkami? Absolvovat dovolenou na exotickém ostrově a přitom si slíbit věrnost s osobou, se kterou již chcete být navždy… Chcete-li tedy zažít nezapomenutelný svatební den, tak se vydejte do Dominikánské republiky.

Svatební obřad
Vám nachystá dle Vašich představ téměř každý hotel a současně Vám nabídne i nejrůznější svatební balíčky. Svatbu Vám uspořádají jak v prostorách hotelu, tak i přímo na pláži.

Češi se v Dominikánské republice berou velmi rádi, protože jde o jeden z exotických rájů, u kterého nejsou s tímto úkonem téměř žádné problémy. Svatby jsou povětšinou zařizovány přes cestovní kanceláře, kterým stačí dostatečně předem dodat fotokopie základních dokumentů, aby byly ověřeny soudním znalcem a přeloženy do jazyka dané země – jde především o cestovní pas a rodný list – a pak už jen potřebujete si vybrat, jaký svatební balíček se vám zamlouvá.

Ceny se pohybují obvykle od jednoho do několika tisíc dolarů, přičemž už za dva tisíce jde o skutečně luxusní záležitost. Navíc si pak můžete za příplatek objednat individuální služby jako třeba trio karibských hudebníků, zpěváka s kytarou apod. Dokonce existuje také varianta pro páry, které jsou již sezdány, určená k upamatování jejich svazku – při té si pouze zopakují své ano v karibském ráji, nejde však o úřední akt.

Když se pak novomanželský pár vrátí do České republiky, stačí aby s oddacím listem Dominikánské republiky zašel na jim příslušný matriční úřad a tam po krátkém řízení s tzv. zvláštní matrikou obdrží plnohodnotný český oddací list.


 

Turistický průvodce Dominikánskou republikou !

Aktuální nabídka zájezdů do Dominikánské republiky 

 
Tagy: , , , ,4 komentářů k článku “Svatba v Dominikánské republice”

 1. Michal Zapletal 22.09.2012 v 20:46

  Dobrý den,chtěl bych se informativně zeptat na pár informací. Chceme mít s mojí přítelkyní dovolenou v Dominikánské republice a chtěli by jsme se tam i vzít , jelo by nás cca 10 lidí ,chtěl bych se zeptat jestli jste schopní mi udělat nabídku ,která by obsahovala dovolenou v dominikánské republice cca na 10 až 15 dní ,svatbu + vše k tomu spojené ,jaká by byla cena pro nás jako novomanžele a jaká by byla cena pro naše svědky,jak jsem řekl bude nás cca 10 .Termín by měl být od ledna do dubna.Děkuji za informace,potažmo nabídek .

 2. Martin Beringer 01.04.2014 v 19:03

  Dobrý den,
  měli bychom zájem o svatbu na Seychelách nebo v Dominikánské republice. Jedná se o termín začátek září,minimálně na 5 dní. Můžete mi poslat prosím podrobnější informace a prospekty. Chtěli bychom mít nějakou představu než zajdeme do Vaší kanceláře.Má adresa je:
  Martin Beringer
  Ďáblická 161/8
  18200 Praha8

  Děkuji. S pozdravem
  Martin Beringer

 3. Dobrý den,
  s přítelem uvažujeme o legální svatbě v Dominikánské svatbě (cca únor/březen 2016). Mohu se zeptat, jak se pohybují ceny a co je vše v balíčku? Můžete mi prosím poslat nějaký ceník? Chceme něco levného a letěli by jsme jen my dva.

  Předem děkuji,
  Poláková

 4. Sucháčková Eva 04.02.2016 v 08:13

  Dobrý den,
  rádi bychom si své ano řekli na jednom z Karibských ostrovů. Jeli bychom sami na min. 9 dní. Na kolik zhruba vyjde svatební obřad na pláži, all inclusive pro novomanžele? Chceme se vzít tento podzim nebo příští brzké jaro. Svatební termín se bude odvíjet podle ceny.
  Děkuji za informace.
  S pozdravem
  Sucháčková


Přidej komentář k článku
CZIN.eu
TOPlist